top of page
PRAVIDELNÉ TRÉNINKY
Untitled-1.jpg

PRAVIDELNÉ TRÉNINKY

V průběhu pravidelných tréninků rozvíjíš své dovednosti postupně. Tréninky probíhají jednou týdně a trvají zhruba dvě a půl hodiny. Hlavní náplní je rozvoj techniky jízdy na kole, ale zaměříme se také na nezbytnou fyzickou přípravu, efektivní strečink před a po fyzickém výkonu, a další témata související s MTB.

Tréninky dětí probíhají vždy na jaře a na podzim v rozsahu: 1 den v týdnu, 8-10 tréninkových jednotek v délce 2,5 hodiny. Doporučujeme sledovat kalendář akcí, nebo facebook @skolabajku.

Tréninky dospělých probíhají v rozsahu: 1 den v týdnu, 4 tréninkové jednotky v délce 2,5 hodiny.

 

Termíny jsou vypisovány s dostatečným předstihem, doporučujeme sledovat kalendář akcí, nebo facebook @skolabajku.

JEDNODENNÍ A VÍCEDENNÍ KURZY

JEDNODENNÍ A VÍCEDENNÍ KURZY

Jednodenní kurzy, aneb pořádná bajková "nalejvárna". Během jednoho dne si v malé skupině společně vyzkoušíme zhruba 30 různých cviků a jejich variací, které ti pomůžou zdokonalit techniku jízdy. Jeden den na učení není úplně dlouhá doba, avšak z tohoto kurzu si odneseš spoustu tipů a praktických rad, které ti pomůžou posunout se o level výše. V průběhu dne společně nenajedeme více než 20 km.

 

Tyto akce probíhají v okolí Hradci králové a vybraných trailových lokalitách po celé ČR. Doporučujeme sledovat kalendář akcí, nebo facebook @skolabajku.

Vícedenní kurzy jsou opravdovou třešničkou na dortu pro všechny milovníky MTB. Vybereme tu nejlepší lokalitu a termín a společně si užijeme až 4 dny plné bajkování a zdokonalování se v nejlepších podmínkách. Čas od času pořádáme vícedenní kurzy i mimo víkendové dny, kdy si musíš zařídit volno.
Litovat toho ale určitě nebudeš!

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA
Untitled-1.jpg

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

Individuální výuka pro jednotlivce je nejlepší způsob, jak se na kole posunout o pořádný krok vpřed během krátké doby. Stačí se jednoduše ozvat, domluvit se na lokalitě a termínu a dál nic neřešíš. Instruktor za tebou klidně přijede přes půl republiky, věnuje se pouze tobě a výsledek zpravidla stojí za to.

Individuální výuku si můžete objednat také pro partu přátel
ve Vaší oblíbené, nebo námi vybrané lokalitě.

 Spoustu zábavy si užijete také při individuální výuce pro rodiny, nebo při příležitosti nevšedního firemního teambuildingu.

Neváhejte se ozvat s jakýmkoliv požadavkem na individuální lekce.

bottom of page